Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družinové záležitosti

4. 8. 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

víkendovka

(Gába, 15. 10. 2010 19:40)

tak nakonec spíme jen v naší klubovně, ze soboty na nedělu. Sraz v 18:00 v klubovně, s sebou nejlíp buchtu, min.50kč(aj na jízdenky na nedělní pouť na Vranov)..budem koukat na filmy,hrát hry,deskovky,kecat..

omluva z víkendovky

(reddy, 14. 10. 2010 13:11)

ahojky....moc se omlouvám ale nakonec na tu víkendovku nemůžu jet kvůli jistému problému.....moc se omlouvám...snad to nebude dělat velkej problém a lenti taky nemůže....má angínu....

PAMĚTNÍ LÍSTEČKY

(Maruška, 3. 10. 2010 18:55)

Ahoj všicni jenom bych se chtěla zeptat na minulou schůzku Natka mně nedala pamětní lísteček, tak jestli jste ho také dostali, abych se mohla po něm podívat.Tak čau, další dotaz:Gábo, kdo za mě umýval ten hrnek?

škola v africe 6.října - středa

(Gábuška, 30. 9. 2010 20:59)

takže příští středu je škola v Africe, stánek bude na Moravském náměstí poblíž té velké sochy rudoarmejce (jezdí kolem šaliny, kdybyste nevěděly, kde to je,tak mi napište mejla třeba)..na sebe teplé oblečení a navrch(nebo pod bundu) kroj! Můžete tam dojít kdykoli, celou středu na tom stánku je někdo z našeho nebo od kluků z oddílu..když nemůžete dřív, tak tam buďte aspoň na tu půl šestou,hm?ALE URČITĚ DOJDITE:-)! TAKY TAM BUDU;o)..kdyžtak napište sem nebo mně na mejl,že ste to četly,dííík

Oddílový projekt - hřbitov

(Gábuška, 25. 9. 2010 23:05)

zdravím kočenky,
mám na Vás dotázek, doufám,že mi hned odepíšete..
jak už sem říkala na minulý schůzce, v říjnu se zase rozjíždí oddílový projekt (jak byly loni např. ta zdravověda, jak sme dělaly ten komix na velký papír)..za tento projekt,jako za každej jinej, vám poděpíšu pár bodů ve stezce..určo je důležitý, abyste se ho všechny zúčastnily, protože se z něj budou dávat body do oddílového bodování družin, tak ať tentokrát nejste předposlední;o)..

projekt spočívá stručně v tom, že máme na hřbitově najít nějaký opuštěný neudržovaný hrob, který máme zkrášlit (třeba odházet různý klacky, odplevelit,..) a krom toho vyrobit nějaký krááásný věnec;o) a třeba aj svíčky a ňákou kytku a to všechno na ten hrob dát..ten hrob máme vyfotit PŘED a pak PO uprávě a pak vedení všechny fotky prozkoumá a oboduje..
myslím, že je to fakt zajímavej projekt, pomůžeme tak někomu, kdo je už v nebíčku a kdo tady třeba už nikoho, kdo by se mu o hrob staral, nemá..navíc to bude určitě zábava, stačí se pro to pořádně nadchnout;o)..

jak už sem říkala na schůzce, navrhuju se sejít třeba na mendláku a od tama jet ke mě na zahradu a tam vyrobíme ten věnec, máme tam ňáký keře "jehličnatý" a aj ňáký kytky by tam měly bejt..zároveň bysme mohly vyrobit ňáký ty svíčky (to možná stihneme už na schůzce, ale to etšě nevim)..

tak Vás moc prosím, abyste se do toho všechny AKTIVNĚ zapojily..bude to fakt príma, uvidíte;o)..

tím aktivně sem myslela nejen to, že se zúčastníte, ale taky to, že ocením každej Váš nápad (např. že vezmete ňáký barevný stužky na ten věnec, nebo různý ozdoby - sušený kytky, jeřabiny, dřevěný korálky, cokoli prostě)..
klidně mi pište, su na mejlu pořád..

a teď ještě kdy to bude..jelikož je ten projekt na říjen a musíte ho mít hotový do podzimek, kdy ho máte prezentovat nebo tak něco, tak navrhuju 2. říjen (je to zároveň jedinej den, který je o víkendu a kterej se mi hodí 0;o))..takže doufám, že se vám to všem hodí..je to sobota..nemusí to bejt na celej den, záleží to na vás/nás..můžem udělat věmec, svíčky, zajet na hřbitov, upravit to tam a pak buď rovnou dom, nebo třeba jít do klubovny a tam si zahrát ňáký hry nebo jen tak pokecat u teplýho čajíčku, záleží na Vás,hm?
tak se prosím ozvěte;o)..bližší informace bych Vám řekla na schůzce, kam doufám všichni přijdete;o)!!!


tak piště pište;o)..dám Vám ten mejl aj na družinové stránky ( https://surikatky.estranky.cz/ ) do Diskuse-Jen pro VIP-Družinové záležitosti (heslo:surikatka - myslim:-D)..a tam se k tomu můžete vyjadřovat (krom toho, že se mi prosím všichni ozvěte na mejl,dík)..

tak se mějte hezky a užívejte si volna;o)..Vaše milovaná;o) Gábuška :-*

Referáty/projekty

(Gába, 16. 9. 2010 20:38)

nezapomeňtě na příští schůzky referát na danej stát;o)..už se těším;o)..

 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31